| Felician_Cristian_1990 a întrebat:

Mi-e foarte frica de atacurile teroriste, adică am văzut unele video-uri si acum imi e foarte frica... Un sfat cu care m-ați putea ajuta?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca sunt sanse mai mari castig eu turneul de la Wimbledon decat sa te atace fix pe tine un terorist. Stai linistit.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Fa un bordei laughing) sau daca te tine buzunaru un buncar

| pufulescu a răspuns:

Sunt in asentimentul celorlalti useri!
Stai linistit, nimeni nu va ataca Romania fiindca aceasta tara e deja distrusa... chiar facuta praf, pulbere fina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi oricum pica casele si podurile pe noi. Riscul e pentru teroristi; in 2 ore mor de foame daca vin in Romania.

| iSwag a răspuns:

Stai linistit. Ce terorist normal la cap ataca Romanica? Ca doar nu o fi o tara influenta.