| almaz a întrebat:

Mi-o spus cineva ca, dacă ai multe acțiuni, frecventezi o sală de sport, ai un corp bine prelucrat, te motivează în multe lucruri și ești mai activ, mai încrezut în sine...ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| KenNine a răspuns:

Totul depinde de tine.Nu mai ca acesta e un concept care te ataca psihic care te face sa crezi asta.

| AndreiusbossXD a răspuns:

Eu cred ca nu ai nevoie de o sala de sport ca sa te antrenezi daca vrei fii putin mai inventiv si fa exsercitii cu lucrurile pe care le gasesti