| AlinutzaRouz a întrebat:

Mi s-au sters literele de pe tastele de la calculator ( am tastatura neagra) cu ce le pot rescrie?

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Foarte simplu...iei niste etichete din alea care vezi tu la produse cand le cumperi. le scrii a, b, c si gatahappysau daca nu cumperi tastaturawinking

| juniper a răspuns:

Nu prea poti, mai bine iti iei o alta tastatura.

kratos
| kratos a răspuns:

Nu se merita sa faci efortul asta! Ia-ti o tastatura pana in 50 ron si termini balciul.

| Fifylici a răspuns:

Sal
incearca cu corecor sub forma de fix se gasesc in orice librarie sau mai practic rupe foite mici scrie litera si pai lipeste in locul corespunzator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu corector, daca chiar vrei sa scrii din nou pe ea. Este corector (pasta asa alba) sub forma de pix. Scri literabatting eyelashes si lasi sa se usuce!happy

Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu creta rolling on the floor

| ralll a răspuns:

Pasta corectoare. maybe thinking

| Denisukk a răspuns:

Si eu o am neagra si mi s-au cam sters.Intre timpul in care am fost la mare, taica-meu si frate-meu au scris tstatura cu vopsea alba.