| mentholinks a întrebat:

Mi se pare mie sau s-au inmultit c*rvele pe fata pamantului? Din ce in ce mai multe isi posteaza c*rurile pe internet ca si cum ar fi marfa proaspata.

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si oare nu noi barbati cerem asta? ca daca ma uit pe tik tok (un exemplu ) ce vad ca barbati astia care se plang dau like la alea in bikini dar nu dau like la una care explica o ecuatie, oare de ce? fetele fac ce cere piata asa ca numai le judecati, nu fiti ipocriti

| Drimmero a răspuns:

Prost nu e ala care cere ci ala care da in cazul asta, gandeste-te ca multe fac bani din asa ceva, sunt destui lache d-astia care platesc orice ga0z vazut pe net, din cate am inteles instagramul e full de asa ceva, o fata/femeie decenta nu se expune in halul ala chiar daca are cu ce sa se mandreasca, dar cumva nu e vina lor, vina e a fraierilor care le dau coarne si le platesc ipostazele.

| Celcestietot a răspuns:

S-au cam inmultit, nu pot nega.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Or fi clonate bovinele happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Candidatele altora laughing!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

And bovinele say behe he he laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

True fact happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

True, but... mie îmi plac și comentariile laughing laughing laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine vad un fund frumos lucrat decat un cap de porc cu ochelari de soare iesind dintr-un bmw cu bale in coltul gurii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai altceva ce sa posteze? Vreo poza cu ultima carte citita? Unele nu au altceva de aratat in afara de propriul c*r. De atat sunt capabile, sa se lase in chiloti, sa isi rupa coloana si sa isi imortalizeze c*rul cat mai de aproape ca sa primeasca inimi si follow.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu te uiți, și dacă s-ar putea le-ai ***.
Cu toate ca sunt cum spui tu.
Dar nah, la voi ăștia r*******i cuvântul curva e universal, poate sa însemne orice.
Nhe nhe, s-au înmulțhit cuvele, ueehh. laughing Al dracu de r*******i.

| troleibuz a răspuns:

De ce sunt c*rve? Un fund e ceva nemaivazut?

| mentholinks explică (pentru troleibuz):

Pai vand imaginea corpului lor.

| troleibuz a răspuns (pentru mentholinks):

Cum o vand? Cer bani?

| troleibuz a răspuns (pentru mentholinks):

Toti avem un corp. Nu inteleg de ce sunteti multi speriati cand vedeti un fund pe Instagram. Voi alegeti cui oferiti acel follow.

Răspuns utilizator avertizat
| troleibuz a răspuns (pentru AngelErmin):

Definitia c*rvei nu e ''femei care nu imi plac mie'' sau ''femei care nu ma plac pe mine''.

Răspuns utilizator avertizat
| troleibuz a răspuns (pentru AngelErmin):

Si daca nu te atrag femeile ce? Nici pe mine nu ma atrag barbatii. Trebuie sa-i injur? Sa-i desconsider? Imi vad de treaba mea. Incearca si tu. Nu vad cu ce te raneste un fund pe Instagram. Generatia snowflake. Aveti crize existentiale pentru ca ati vazut o buca pe net.

Răspuns utilizator avertizat
| troleibuz a răspuns (pentru AngelErmin):

Sunt indiferent pentru ca nu ma afecteaza cu nimic poza cuiva. Sunt probleme mult mai grave in lume. Eu nu vad niciun fund nicaieri pe social media. Fiecare alege ce vrea sa vada, ca de aia exista functia de follow.

Răspuns utilizator avertizat
| troleibuz a răspuns (pentru AngelErmin):

Faptul ca obtin sex usor pentru ca barbatii nu pot spune nu, nu inseamna nimic. Nu e acelasi lucru cu a avea o relatie si a dezvolta sentimente. Acele suflete pereche ce sunt? Nu barbati? Daca majoritatea ar sta pe laba n-ar avea toate suflete pereche la comanda. Indiferenta, aroganta, moravurile nu au legatura cu sexul, sunt universale.

| Bruno92 a răspuns:

Efectul turmei de a fi în trendwinking și de a primi like uri

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Și deficit educațional cronic

Răspuns utilizator avertizat
| anonimusf001 a răspuns:

Nu e vorba aici de c*rve daca postezi poze mai indecente. Ele cu asemenea poze vor sa atraga atentia si sa faca din ce in ce mai multe like-uri, se pare ca mai nou like-urile conteaza pentru multe/multi dintre noi.

Răspuns utilizator avertizat