| Dismally a întrebat:

Mi se pare mie ori s-au cam inmultit ciudatii pe aici? big grin

27 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Inainte era plin de cretini, ar fi bine daca ar fi disparut cretinii ca sa apara ciudatii, macar ar fi o schimbare.

| Dismally explică (pentru Emazio):

Pa aia nu cred ca i-am prins laughing

| Catrice a răspuns:

Ți se pare, petreci prea mult timp pe aici si de aiahee hee

| Dismally explică (pentru Catrice):

Cred ca din contra, ar fi trebuit sa ma obisnuiesc cu ei daca petrec prea mult timp aici, dar unii n-au nici o limita big grin

| SilentRain a răspuns:

Chiar sau înmulțit

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Daca ai observat si tu inseamna ca nu sunt nebun big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Ești printe puțin useri normali laughing)
E spectaculos modul în care s-a schimbat acest site pe parcursul anilor
In trecut era lumea mai serioasa pe aici, și știu ce zic, bântui din 2011 pe TPU

| Dismally explică (pentru SilentRain):

N-as spune chiar normal, nu exista oameni normali laughing dar in comparatie cu altii probabil ca asa par big grin
Ai dreptate, erau mai multi omani seriosi, mai sunt si acum unii din fericire.

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Ai printe cele mai bune răspunsuri
Păcat că nu a ieșit din TPU ceia ce trebuia să fie
O comunitate de sprijin, TPU e mai mult o discoteca cu un amestec ciudat de "personaje " noroc cu puțini useri inteligenți

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Ale tale sunt cele mai amuzante de pe aici big grin Nu cred ca era posibil, asta tine de oameni, unii se plictisesc si posteaza tot felul de tampenii, altii raspund la misto cand este o intrebare serioasa si cineva chiar are nevoie de ajutor, altii sunt prea seriosi, ori se supara din tot felul de nimicuri. Dar cat timp sunt oameni care au gasit raspunsul la intrebarea pe care o aveau eu cred ca si-a atins scopul happy

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Ohh vai mie, mulțumesc ^_^
Cat de cat, sa zicem că și-a atins scopul

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Mai mult de atat nu se putea decat daca restrictionau accesul unor persoane si asta ar fi creat alte probleme happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ți se pare.

| Morbid a răspuns (pentru supadeceapa):

Amintiri plăcute, supa buna și empatica.
Nu mi-ai dat ocazia sa mi cer scuze.

| supadeceapa a răspuns (pentru Morbid):

Pentru ce să-ți ceri scuze?

| Dismally explică (pentru supadeceapa):

Ma gandeam eu happy

| Dismally explică:

Cred ca esti unul din ei big grin

| CostinAlamariu a răspuns:

Probabil erau din totdeauna

| Dismally explică (pentru CostinAlamariu):

Erau si inainte, acum par a fi unii noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca s-au inmultit ciudatii, pur si simplu aici lumea e anonima si atunci isi permti sa mai arate 'de dupa masca'. Sunt acc oameni ca 'afara', doar ca aici suntem anonimi si in spatele ecranului.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Asa este dar unii nu au nici un sens, incerc sa citesc o intrebare si ma baga in ceata total...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Oameni si oameni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot confirma! E plin de nebuni...

| isemilia a răspuns:

Nu, nu ti se pare.

| Dismally explică (pentru isemilia):

Deci s-au inmultit cu adevarat happy

| Morbid a răspuns:

Ții se pare.
Chiar au cam dispărut din ei. Erau mai mulți ciudați înainte.

| Dismally explică (pentru Morbid):

Inseamna ca am pierdut perioada "interesanta" big grin