| Madison a întrebat:

Mi se pare mie sau TPU are o problema cu avatarele de cateva zile?
(chiar daca il schimbi nu este vizibil pe profil)

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu am observat, ca foarte multi utilizatori intampina aceasta problema. Probabil, e din cauza traficului (numarul nostru creste pe zi, ce trece). Sper, ca in cateva zile se va rezolva problema.

| Tourniquet a răspuns:

Asta ma intreb si eu. Mi-am schimbat avatarul, poate merge, dar nu se vede.
Asta e. Cred ca sunt liste lucrari pe server, nu stiu. Trebuie doar sa avem rabdare...

| Cretaker a răspuns:

>numarul nostru creste pe zi, ce trece

Incantat sa va cunosc, se pare ca sfarsitul e aproape.

| Pisicuța a răspuns:

Si la mine e aceiasi problema, sper sa se rezolve.