| kidu_9352 a întrebat:

Am o problema cu messenger-ul...de cateva zile nu imi mai apar avatarele in lista! am reinastal messenger si 8 si 9 si 10 si degeaba! ma puteti lamurii si pe mine care ar fi cauza sau ce pot sa fac!

13 răspunsuri:
| Inamicul a răspuns:

Asta o sa te ajute cu siguranta! http://ymessenger.ablog.ro/......enger.html

| AdiSenior a răspuns:

Salut.Azi 23-02-2011 nu apar avatarele in lista de mess.Banuiesc ca e de la compania Yahoo.Nu e de la noi din pc.Am reinstalat si windows-ul din aceasta cauza, dar degeaba. Problema persista.Nu ne ramane decat sa asteptam.

| Äđĺĺ a răspuns:

Incearca sa instalezi flashu'u sau alte programe si asa am si eu se poate si de la ei

| flavius2010 a răspuns:

Aici e problema cu avatarele intrati aici http://intl.m.yahoo.com/ si aveti toate pozele la avatar(este un site de mobil dar macar aveti pozele la avatar ale prietenilor)

| paul_7261 a răspuns:

Salut ieri navigam pe net si am dat peste un caz ca al tau tot asa zicea ca ii face figuri nu stiu ce sa cred oare sa fie ceva dela yahoo sau poate dela netul vostru e slab! incearca asa dezinstaleazal si dai un reset la pc dupa instaleazal din nou bafta

| raptor67 a răspuns:

Problema se pare e de la Yahoo, daca vrei neaparat sa vezi pozele celorlalti, pune mess.11 beta, la mine a disparut problema dupa ce, l-am instalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie numi apar avatarele decat al meu! probleme cu yahoo sau ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema si la mine. Apar doar la cativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De citeva zile am si eu aceeasi problema, am dezinstalat, am instalat de mai multe ori mai multe variante de mess- tot nimic, in afara de poza mea nu mai apare nici-o poza a vre-unui prieten din lista, poate cineva sa ma ajute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Same problemelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e din cauza ca ceilalti au o alta versiune de mess happy

| kidu_9352 explică:

Am instalat flashu dar degeaba nici o schimbare...am incercat sa intru si de pe alt calculator pe mess si la fel imi arata nu imi apar avatarele!

| kidu_9352 explică:

Si cred ca inca nimeni nu are un raspuns pentru noisad si eu am instalt si dezinstalat mess-uri degeaba!