| EusicutineegalNOI a întrebat:

Mi se pare mie sau unele fete sunt foarte credule daca nu chiar foarte proastestraight face. Citeam azi o intrebare in care o tipa intreba daca tipul o iubeste pentru ca ii zambeste cand trece pe langa ea. Cum sa gandesti asa?straight face

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Da curios lucru...sa sti ca naivitatea e o trasatura bine punctata la femei.

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Din pacate astea sunt fetele in ziua de azistraight face

| VoiceWithin a răspuns:

Pai... laughing no comment! ca stii cum sunt romanii, cred ca ai inteles de ce laughing asta este, nu ai ce face laughing
Hai ca m-ai facut sa rad laughing

| crisa_1520 a răspuns:

Proaste, suna prea dur, naivitatea isi face loc odata cu vrajeala domnilor din ziua de azi.care nu mai servesc prajitura la tip-top si nici o plimbare in parc.asta este viata lor sbuciumata si fara suspans, si emotie.