| anonim_4396 a întrebat:

Mia venit menstruatia pentru prima data acum doua luni la 13 ani dar luna trecuta nu mia mai venit, imi poate spune cineva de ce sau vreun motiv pentru care na mai venit in mod normal?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La vârsta ta dereglările hormonale sunt prezente, nu ai motiv de îngrijorare.
Un reglator hormonal natural este ceaiul de creţişoară, reglează menstra cantitativ şi perioadă de timp.
Pa, pa.

| 80Cris a răspuns:

In unele cazuri dureaza cateva luni pana ti se stabilizeaza ciclul. Nu te speria, cel putin nu acum, eu zic sa te linistesti caci nu e nimic in neregula. Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu cum este ea mai intarzie asa mi s-a intamplat si mie stai linistita ca nu e nimic de rau, da sa stii ca s-ar putea cand iti vine sa te doare burta mai rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei patii asa vreo 2 trei luni si dupa iti va veni regulat la 28-35 de zile cel putin eu asa am patit