| irnabostanica a întrebat:

Hei, mi-a venit menstruatia prima data acum 2 luni, iar luna trecuta nu mi-a mai venit.
Sa ma ingrijorez sau ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci griji, la inceput mai da rateuri.

| DeliNes a răspuns:

Nu, nu-ti face griji. Primele luni/ani o sa fie mai iregular. Spre exemplu la inceput mie mi-a venit, de doua ori in aceeasi luna si apoi timp de doua luni nu mi-a mai venit...se intampla!