| Donovan a întrebat:

Mie imi plac iesirile cu prieteni chiar si cele nocturne, doar ca nu imi plac cluburile si concertele! este aceasta o problema? sau este bine ca nu imi plac?

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui thinking
nici bine nici rau. fiecare are gusturile lui si nu ar trebui criticate.

| Ralucarrie a răspuns:

Gusturile nu se discutahappy

| Ralucarrie a răspuns:

Si mai bine, nu iti mai chinui creierasul cu chestii daca astaa e bine ca nu imi place dar asta e rau ca imi place...e o prostie pentru ca nu exista un raspuns corect in situatii ca acesteatongue
fiecare persoana este unica cu propria personalitate si propriile gusturikiss