| Elly_4267 a întrebat:

stiu ca nu am pus intrebarea la categoria potrivita, dar este o urgenta :-s

Azi`noapte am visat ca am fost la o inmormantare in pijamale rosii, si l`am visat pe un vecin care a murit acum o saptamana statea in geam la el, radea intr-un fel malefic si zicea ca el nu a murit... Ci ca este acum un inger, ce credeti ca inseamna?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil sa fie doar un vis banal, visele de obicei nu au o insemnatate anume, insa, altele inseamna ceva astathinking chair nu stiu sorry, poate ai vazut un film de groaza, sau te-ai culcat gandindu-te la vecinul care a murit, astea de obicei influenteaza visele cand te culci gandindu-te la cineva, sau te-a speriat ceva inainte... eu ti-as zice sa nu te iei dupa vis sa il uiti, desi un asemenea vis este destul de greu de uitat, daca insa visul se repeta atunci insemna ca ceva chir nu este in regula, si ar trebui sa mergi la un phshiatru. multa bafta! ceau! te pup:*

| me a răspuns:

Poate ca inseamna ca acel vecin incearca sa ia legatura intr-un fel sau altul cu tine.am avut si eu un vis de genul asta, dar era cu bunicul meu care murise cu multi ani in urma.

| Mihai7best a răspuns:

Ca ai avut un cosmar happy

| MICHAel a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu crezi in vise, multi oameni fac asta de ex atunci cand se viseaza mireasa sau ceva de genu,, si eu am avut de multe ori acelasi vis sa il numesc "cosmar", se facea ca nu stiam unde sunt si vedeam un romb mic in fata si daca incercam sa ma apropii sau sa fac ceva acel romb se marea si scoatea un tipat chiar infricosator, am avut visul asta de mai multe ori dar nu mi s-a intamplat nimic,, Dar totusi este fascinant acea actiune a minti pe timp de noapte

| maryyyaaa a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in visehappy

| tamy67 a răspuns:

Pai crede ca nu o sa muara niciodata mi s-a intamplat si mie si dupa aia cealalalta nuapte am gasit raspunsu
funda?