| ChristianAthletikتايلور a întrebat:

NA ca mai pun intrebari din astea si eu.
Ce parere aveti despre Justin Bieber( aici vorbind cu toti). Eu ma abtin

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Un pustiulica.Mai mult nu comentez.Fiecare cu preferintele luihappy

| BiaSiAtat a răspuns:

Sunt de parere ca dupa mine ar primi premiul de "Cel mai rasfatat baiat vedeta" si plus e asa de...ciudat! In rest e dragut adica nu e vorba ca are parul urat sau ochi sau ee l urat dar...

| irina20 a răspuns:

Sincer, eu nu-l cunosc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vazind nick-ul tau, adica ion hacheru', ma cam sfiesc sa raspund dar imi iau inima in portofel si-ti spun cu mina pe pipota ca nu prezinta interes 4 mi acest piper, multumit?