| getutageo a întrebat:

Neata' cat mai pe scurt iubitul meu m a invitat sa fac rev cu el, ai mei nu prea voi, iar el a spus ca daca nu ma lasa se sup pe mine...adevarul este ca imi este putin teama sa nu se desparta de mine pentru ca nu am facut rev cu el eu chiar tin la el si nu vreau sa l pierd... voi ce credeti ca trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Iubitul tau ar trebui sa te inteleaga daca tine la tine cu adevarat! Nu esti libera sa faci ce vrea el nu? Depinzi de parinti iar ar trebui sa te inteleaga mai presus de orice si sa incerce atunci sa vina sa le ceara voie sa te alase eu asa faceam sa stii! Asa ca daca e barbat sa isi asume responsabilitatea si sa vina la tatal tau si sa te ceara! Sunt sigur ca vor aprecia mult gestul lui si vor avea altfel de incredere sa te lase! Multa bafta!

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca chiar te iubeste asa de mult, si isi doreste sa faci revelionul cu el, sa vina el sa te ceara de la parintii tai, asa vor avea incredere ai tai sa te lase cu el, sau daca nu te lasa el va vedea ca nu este vina ta!

| Rollsy a răspuns:

Eu zic, ca ar trebui sa incerci sa ii convingi pe parintii tai sau poti sa mai inviti o prietena ceva cu voi... altceva nu stiu sorrysad Funda :X?