| Nico23458 a întrebat:

Neața happy

Trebuie să fac un proiect PowerPoint și nu știu cum. Am Windows 10 (daca contează). Exista PowerPoint online? Sau trebuie să-mi descarc ceva? Și cum să-l trimit pe mail? Plasa help am căutat tutoriale, dar nu prea înțeles. Daca poate să-mi explice cineva detaliat are funda.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Aici pot rezolva online problema ta. https://office.live.com/start/PowerPoint.aspx?omkt=ro-RO Iti faci cont si "dai bătaie" pe serverele Microsoft. Perfect legal. In rest, detalii găsesti in meniul pus la dispozitie.