| Dana_8340 a întrebat:

Am facut un PowerPoint si trebuie sa i-l trimit cuiva prin mail. Ma poate ajuta cineva? Va rog mult! Nu am mai trimis pana acum si nu stiu cum sa fac. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mimii9832 a răspuns:

Iti deschizi e-mailul si sus deasupra la inbox este un dreptunghi care scrie new si dai click pe el la "to:"scrii id'ul celui care vrei sa il trimiti la "cc" e de preferat sa nu scrii nimic la subject subiectul sa zicem "franceza"thinking dai la attach acolo iti pui power pointul si astepti sa se incarce apoi dai send si ok. fundalove struck

1 răspuns:
| Doddel a răspuns:

Acolo de unde ii scrii mailu` jos de tot scrie Attach si de acolo il trimiti.