| alessia a întrebat:

Neata TPU! am o intrebare! cum sa fac pe mess ca la orice conversatie sa ramana acelasi scris aceeai culoare si marime pentru totdeauna(adica pana ma plictisesc de ea)? de ex daca ma intreaba cineva ceva imi ramane culoarea dar forma si marimea trebuie sa le fac iarasi si ma plictiseste treaba asta,, ca de fiecare data sa fac asta! uitasem sa spun dau funda logichee hee

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Deci :
1. Te duci la casuta 'messenger' acolo sus.
2. Dai la 'Preferences"
3. Apoi in stanga iti scrie mai multe chestii dai la 'Appearance"
4. Apoi dai la 'Change Fonts & Colors', dai click.
5.Iti pui marimea, culoarea, scrisul.
6. Dai click pe 'ok'
7. 'Apply' si apoi 'Ok '
>big grin

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

La messenger, click stânga sus pe ''Messenger'' -> "Preferences" -> "Appearance" -> "Change fonds and colors".