| SweetFruits a întrebat:

Cum pot la MEss sa imi ramana asa scrisul)nu ma refer la culoare)ci la marime si ingrosare! Cum pot ca la alti am vazut si mi-au spus! Va rogg(cu culoarea stiu)
Funda Promit!

Răspuns Câştigător
| AnG3L13 a răspuns:

Pai de duci sus la messenger apoi vezi ca scrie mai multe chestii iti alegi preference apoi dai la apparance si dai la change font solor si iti alegi scrisu si culoare dorita apoi dao ok si asa ramane mereu funda?

1 răspuns:
| AleCris a răspuns:

Salut dupa ce il setezi de la preferinte te iesi din cont si intri iar mie asa imi merge ...bafta