| MayaLaura a întrebat:

Neata TPU! Am o mica problemuta..as vrea sa imi schimb atitudinea. Mai concret, vreau sa am un caracter mai puternic si sa fiu mai indiferenta, sa nu mai pun totul la suflet si sa scap de stres. Ceva idei?

Multumesc anticipat TPU! FUNDITA CELUI MAI UTIL RASPUNS!

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

N-am inteles ce te necajeste. Mintea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestiune de ambitie. Daca iti impui zi de zi asta cu timpul vei reusi! Nu vei reusi din prima, dar cu timpul se poate. Cat despre stres, eu am un motto: daca nu poti face nimic pentru un lucru nu te stresa pentru el! Mai mult nu stiu ce sa-ti zic... FUNDA?

| Cosmina33 a răspuns:

Nu avem cum sa te ajutam. Depinde doar de tine si de vointa ta.