| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte stresata,ma supar din orice si pun totul la suflet, vreau sa fiu mai indiferenta, ce sa fac sa scap de stres?

4 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Sa mergi la un psiholog, te va ajuta mult in rezolvarea problemelor actuale si prevenirea celor din viitor.

| sweetstyles69 a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la asa ceva. Incepe sa candesti ca tot ce iti spun, sau ti se spune, nu este adevarat. Oameni nu sunt decat gelosi pe tine.Devino indiferenta.Incearca sa candesti asa.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| undercover99 a răspuns:

Trebuie sa te distrezi si sa incerci sa uiti de toate relele.

| freesmiledown a răspuns:

Buna, oamenii in ziua de azi sunt foarte agresivi, incearca sa eviti pe o perioada contactul cu ei, okupate cu ceva ce iti trezeste interes, uita de probleme cauat partea buna a lucrurilor, sunt sigur ca va fi totu'bine))