| rabbit a întrebat:

Ajutati.ma si pe mine cu un id... as vrea sa imi schimb id. ul dar nu prea am idei big grin ma cheama cristina si NU vreau gen "pussycat" sau "princess", vreau ceva simplu. Merci:* dau fundita celui mai bun raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Aura a răspuns:

In primul rand, buna! In al doilea rand, de ce nu iti faci unul simplu in care sa scrii thinking nu stiu cris. tina, asta e una din idei. Sau joaca-te asa cu numele tau, sau mai simplu pui asa,, numele tau de familie.cristina" crede-ma asa e mult mai folositor, si astfel nu vei fi considerata o pustoaica nebuna, sau, o pitipoanca. Nu te complica prea mult. Astfel vei avea id-ul si peste cativa ani, si ai sa vezi ca iti va fi de ajutor. Daca iti vei face unu gen,, cristinik_bomobnik" (doar ipotetic vorbind) mai tarziu, va fi stanjenitor sa spui id-ul unui baiat, spre exemplu. Sper sa iti fi fost de ajutor. Bafta! kiss

10 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Criss_ love_[o culoare sau un nr sau o floare sau oricee]
sau
criss. love_[la fel ca mai sus]
sau
criss_[anul` tau de nastere... orice]
o culoare de ex:
criss_white happy
nu`mi vine in minte acum nimic laughing

| Unique a răspuns:

Cryssycryssy_squmpikk

| alone a răspuns:

Eu_crys!

| TabooR a răspuns:

Ceva simplu Cristina_ varsta ta...

| anonimmmmm a răspuns:

Scrie ceva de genu Tina, sau Tinutza, Cristincik, Tinutzic, Tincik, Cristinelle, Cristinu stiu, Cristynela, Crisstinika.

| Rebe97 a răspuns:

Cristy_nutza, Cristy_Cristina, Cristina2010, Cristy.Crystina

| GabrielaIoana a răspuns:

Pai sunt multe variante :
coolgirl.cristina
lovegirl_cristyna
sweetheart_cristyna
inlove_cristyna
crys_scumpika
yo_crystyn@
Sau incerca cu niste alinturi(Criss, Crissa, Cristinica, Crissh, Christine, Crissu, Crissuca) si pune anul tau de nastere

| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a răspuns:

Pai daca esti o fire mai dinamica deva de genu.:nO.RulleS... sau CRazY(funkY.Kidd si daca esti o fire mai linistita ceva de genu: simple_l ...sau bykidulet:X

| NarcisSistul a răspuns:

Criss_cristinutsa

Răspuns utilizator avertizat