| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Neata TPU! Aseara am avut un vis ciudat,sau pur si simplu ma sculasem brusc sa ma duc la baie,iar cand m am bagat din nou in pat,imi vine in minte vocea fetei pe care o plac,zicand:,,imi pare rau dar nu pot sa fiu cu tine". Totul s a intamplat la o petrecere unde am fost si eu si ea(acea petrecere chiar a existat).Sau am visat, nu mai stiu sigur daca am visat sau doar mi a venit in minte.Ce credeti ca inseamna? E vreun semn?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu inseamna nimic.

| lpavel a răspuns:

NU inseamna nimic, e doar un vis!
Cat de departe suntem de epoca primitiva si totusi mai sunt persoane care cred in vise... nu stiu sa rad sau sa plang!
Cum crezi tu ca un vis poate afecta realitatea?

| Izy10eye a răspuns:

Oamenii viseaza, de obicei, pentru a -si pune gândurile in ordine.Nu este nici un semn! Pur si simplu poate tu gandest asta fara sa stii.

| Serban_Albu_1994 explică (pentru Izy10eye):

Pai gandesc asa! E o poveste lunga si complicata! Daca ai sti,ai intelege de ce cred ceea ce cred,si vreau o rezolvare de partea mea, nu invers! Sunt satul de pierderi, refuzuri, necazuri, etc.

| IleanaHappy123 a răspuns:

Nu e niciun semn. Tu(persoana propriu-zisa) comunici cu subconștientul tau prin intermediul viselor. Ele sunt provocate de păreri, intamplari in parcursul zile, sentimente, temeri etc. Visul nu sugerează ca fata aceea nu vrea sa fie intr-o relație cu tine. Sugerează faptul ca ti-e frica de răspunsul pe care ti-l poate da la 'cererea' de a fi intr-o relație cu tine.
Faptul ca ți la ea iti provoacă vise care de multe ori iti dau peste cap toate lucrurile pe care le sti despre ea, despre tine sau despre ce se poate intampla. Dar nu trebuie sa-ti fie frica de vise. O sa mai ai vise legate de lucrurile astea pana cand o sa o intrebi daca poate sa fie cu tine. Atunci te vei linsti.
Mult succes!

| laurenstyl a răspuns:

Cred ca ești mult prea obsedat de aceea fata și ca totuși visul tău poate avea o semnificație și aceea ca nu va este sortit sa fiți împreună