| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU! De plictiseala ca n-am ce vedea la televizor, jocul nu-mi merge, si apropo cine joaca LostSaga? m-am gandit sa fac un concurs, si daca tot vine Craciunul... dau cadou! FUNDA!happy
Ia ghiciti...la cati ani am aflat eu, ca exista Mos Craciun?happy
P. S.-Ziceti si voi la cati ani ati aflat.

Răspuns Câştigător
| Roberta00 a răspuns:

Ca exista tu ai aflat la 2-3 ani ca atunci tineai minte
Ca nu exista ai aflat pe la 8-9 ani cand a venit la soala si avea barba falsa si i se vedeau obrajii

Si eu la fel am aflat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma la cati ani am aflat?

| iuuuliiannnnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai.eu cred ca ai aflat ca exista pe la 2-3 ani si ca pe la 7-8 sau 9 ai aflat ca nu existawinking

P.S.eu am aflat ca exista la 1-2 sau 3 ani si am aflat ca nu exista pe la 10 anirolling on the floor

Pleases fundahee hee