| がさいゆの a întrebat:

Neata,TPU! Ma joc un joc international si la un moment dat am gasit mai multi romani. Faza e ca la un moment dat unul dintre ei a zis sa ne intalnim, noi toti laughing
Si era si o fata cu care m-am cam certat, injurat in joc..intelegeti voi -_-"
Dar dupa ziua in care ne-am petrecut-o asa,toti ea a inceput sa se comporte frumos cu mine, asa ca efectul asta s-a produs si la mine si am inceput si eu sa fiu lapte si miere cu ea.
dupa aceea am inceput sa ne intalnim mai des, eu cu ea...cam de vreo 2-3 ori pe saptamana si ne vorbim prin mesaje destul de mult acum.lol.
i-am vazut intr-o zi un tricou cu formatia bullet for my valentine si am intrebat-o de unde l-a luat ca eu habar nu am de unde dracul iti iei tricouri cu formatii laughing.Ea a fost draguta si mi-a zis ca o sa imi arate vinerea asta de unde worried
Deci, ce ziceti? E prietena buna sau?

7 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Si pana la urma din ce cauze poti sa te certi intr-un mmorpg?:))Iteme sau invidie?
Daca esti baiat, poate te place. Daca esti fata, probabil i-ai facut o impresie buna cand v-ati intalnit si a dat uitarii cearta ca sa te cunoasca mai bine.
Oricum, iti dai seama ca realitatea bate destul de des mediul virtual.N-ai cum sa cunosti o persoana numai dupa cateva fraze scrise.Internetul e unul, viata reala e alta.
Eu zic sa-i dai o sansa.Din cate ai scris aici, pare de treaba, si din moment ce aveti si chestii in comun, eu zic sa ramai unde esti. Poate o sa iasa ceva frumos.:D
PS:Cel mai usor iti cumperi tricourile online:http://www.bestial.ro/magazin-2-tricouri_cu_formatii.html Mai rar gasesti magazine cu produse de genu' intr-un oras.

| Iubibilăă a răspuns:

Oficial ti-ai facut o iubita.
Ai grija de ea.
Pa, pa.

| CatalinMelinte a răspuns:

Este o prietena buna, daca inainte nu va intelegeati acum din cea mi-ai spus va intelegeti chiar bine, parerea mea este ca sunteti prieteni buni.

| DaddysGir1 a răspuns:

Pai, stii ce zic eu? In joc, voi v-ati certat pentru ca nu stia cum esti tu in realitate. Cum arati, cum te porti, chestii de genul asta, dar cand v-ati intalnit pe bune, ea a reusit sa te vada cu adevarat si ma gandesc ca probabil te place, de-aia a renuntat la certuri si jigniri. Avand in vedere ca se poarta atat de frumos cu tine, eu zic ca e o prietena buna, dar ai grija, s-ar putea ca ea sa aiba adevarate sentimente pentru tine, chiar daca in joc parca era altcinevawinking