| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU:* sunt la un pas de a ma desparti de prietenul meu.si vreau sa imi pun o stare pe facebook sau o melodie care sa isi dea seama ca sunt fericita si nu imi pasa de el.

Răspuns Câştigător
| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Din punctul meu de vedere faci o mare greseala. De ce sa ii areti ca te simti bine ca esti fericita cand nu e deloc asa? Vrei sa fi falsa, mincinoasa?
Macar pentru tot ce a fost intre voi merita sinceritatea ta, si daca il iubesti cu adevarat fi sincera si exprima-ti sentimentele cum sunt cu adevarat, nu te ascunde in spatele unei mastii..sti si tu foarte bine ca aia care vrei sa pari de fapt nu esti. Te amagesti singura, mai bine lupta pentru relatia asta!

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O sa isi dea seama ca joci teatru, mai bine impacate cu ideea ca s-a terminat.

| Dariusuu a răspuns:

Nu face aşa ceva, dacă ţie nu-ţi pasă atunci nu înţeleg de ce mai stai cu el.
Nu-ţi trebuie o melodie să-i arăţi că nu-ţi pasă poţi face asta şi prin ignoranţă.

Decizia este a ta.

| unknøwn a răspuns:

Greşit.
Formularea corectă e : "Vreau o melodie din care SĂ PARĂ că sunt fericită şi nu îmi pasă de el."
Dacă nu îţi păsa de el şi erai fericită efectiv nu te interesa şi nu mai postai nici-o melodie, nimic.

| Ankutzaaa a răspuns:

Nu fa asta!

| yourkittycat a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Adica? de ce?

| Ankutzaaa a răspuns (pentru yourkittycat):

Daca tu nu vrei sa va despartiti si nu vrei sa il pierzi nu fa asta.
De ce sa fii falsa?
Daca simti ca esti suparata, abatuta..de ce sa ascunzi asta?
Doar oamenii slabi isi ascund sentimentele.
Arata doar ceea ce simti, nu fi FALSA.
Poate odata el chiar o sa mai vrea sa va impacati dar vazand ca tu esti fericita.o va lasa balta.
Daca tii la el, fa tot ce poti pentru a mai tine de relatie.
Iubirea e ceva angelic, superb.
Nu lasa sa treaca pe langa tine...
Apropo, de cat timp sunteti impreuna?

| w0nderboy a răspuns:

Alta copila frustrata de 12 ani, doamne unde ne'om duce cu generatiile astea -.-'

| h3r a răspuns (pentru w0nderboy):

laughing Bun, bun

| yourkittycat a răspuns (pentru h3r):

Vorbiti si voi fara sa stiti

| ElyNix23 a răspuns:

Ca de obicei, VIATA adolescentilor se LEAGA DE FACEBOOK.
Unii se despart doar pentru a-si schimba statusul la facebook, chiar nu inteleg... thinking thinking

| Skruci a răspuns:

Daca faci asta ii arati ca nu iti pasa de el.
Si sti ce o sa zica?(Ce *** sta cu asta daca nici nu ii pasa de mine)

| hucom1 a răspuns:

Cee Lo Green - Forget You sau o alta versiune http://www.youtube.com/watch?v=-z8xhm4gHak

P! nk - So what

Christina Aguilera - Fighter