| madalina30_3802 a întrebat:

Hei:* Vreau sa fac un filmulet cu mine si prietenul meu.si as cam avea nevoie de cateva ideibatting eyelashesPoate si`o melodie >2:" Multumesc:*

1 răspuns:
| withoutmoney a răspuns:

Pune numai poze cu voi impreuna; ca asta ar trebui sa sugereze filmul.In rest vine totul de la sine. Poti incepe cu o poza cu inimioare pe care sa scrii numele vostru apoi incearca sa faci cat mai simplu fara poze modificate si chestii de genu (e mai profesional)Baietilor nu le plac chestiile prea siropoase:P
Melodia asta ar merge:
http://www.youtube.com/watch?v=KDj1ddH5qdI

Sa imi spui plss daca iti place ideea si mel!
Succes!