| anonim_4396 a întrebat:

Ni se transmite la toti userii ca vezi doamne incerc-o la 2 ore cu a-5-a intrebare, dar vad ca la singe roz sau cum l-a nasit tenitza ise aproba la intrebari fara mandat, intrebarea mea este care-i shpilu?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Depinde de soarta fiecăruialaughing, glumeam, raspunsul il stiu cei de la carma...

| anad a răspuns:

Cred ca nu se mai face fata la verificarea intrebarilor sau se lucreaza in stilul romanesc:" Las-o ba ca merge asa!"

| costymaximus a răspuns:

Are pile la Raluca?

| Orannginna a răspuns:

Cred ca i'a dat pe spate pe admini cu faza cu gay.hee hee

Glumesc. Dar eu am vazut 4 intrebari de'ale lui. thinking
Pai, se doarme in post? :d