| Cristi_Airinei_1995 a întrebat:

era un site pe care intram acum vreun an, nu mai tin minte exact cum se numeste si doresc sa il regasesc daca ma puteti ajuta...

Siteul era in felul urmator... userii puneau intrebari sau probleme la care ceilalti trebuiau sa gaseasca raspunsul. Pentru a gasi raspunsul ceilalti playeri trebuiau sa posteze la intrebarea respectiva, intrebari la care se putea raspunde cu Negativ, Afirmativ si in functie de raspunsurile primite trebuia sa gasesti solutia. Cand raspundeai corect la intrebare cel ce o postase iti aproba raspunsul pentru a nu aparea si altora, fiecare intrebare la care raspundeai se contoriza si la finalul zilei cine avea mai mult intrebari raspunse era declarat castigatorul zilei sau ceva de genu.

Multumesc frumos pentru ajutor.

5 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

TPU!
Aici se intampla exact cum spui tu!

| Cristi_Airinei_1995 explică (pentru Otto2014):

Poate ma crezi prost dar nici chiar asa nu sunt. Dupa cum am zis pe acel site trebuia sa cercetezi cu alte intrebari pentru a ajunge la raspunsul corect.

| Cristi_Airinei_1995 explică:

Mai stiu ca linkul site-ului continea cuvantul sherlock sau ceva in genul asta