| cutie a întrebat:

Nicio cearta nimicstraight face ce ati patit? V-ati inbolnavithee hee?!straight faceam inceput sa ma plictisesc.sad

46 răspunsuri:
| cutie explică:

@haydee ce truu esti tokio hotelhee hee
sa inceapa cearta!hee hee

| cutie explică:

Care sunt echipele?laughing

| cutie explică:

Cine face echipa cu mine mana suslaughingrolling on the floor

| cutie explică:

Esti cu mine mumoasohee hee
cine mai se baga cu cine? Sau cine stie unde se baga...laughingrolling on the floorsorry

| cutie explică:

Nickname daca vrei sa te certi ceartate cu... daddy dar cred ca nu mai verifica intrebarea astabig grin

| cutie explică:

Deci?

| yoanna73 a răspuns:

Vorbiti toti si va intelegeti separat. a inceput cearta? cand?

| ingeras14 a răspuns:

Iti arde de ceartalaughing...mai mairaised eyebrows... uite deja so oferit 2 sa se certe cu tine ma mai ofer si eusmughee hee...

| D-Anna a răspuns:

Certurile nici macar nu-s fainelaughingoh go on ca atata tot va certati pana nu mai stiti de ceoh go on o bataie ii mai buna 1 punm pentru asta un picior in fund pentru aialalta si tot asatongue

| ---droid-kid--- a răspuns:

Vrea si eu sa se certerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
lu' eu ii place

| SLeVeN a răspuns:

Caut echipaaa! laughing

| SLeVeN a răspuns:

Cutie vreau sa fiu in echipa ta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerarta? ce este aceea cearta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cutieo era cearta cu fan clubul enigma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

a zis cineva de tokio hotel? eu sunt aici laughing eu tot ma cer laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ha, deci aşa, îţi place să fii spectatoare?!?
Biletul la control pentru a putea asista la următoarea ceartă!
O zi bună.
Pa, pa.