| Dennuys a întrebat:

Nimeni nu intelege ca eu il iubesc foarte mult pe Smiley ( ca fana) straight face.
Toti isi bat joc si toti il jignesc!
Ma cert cu oricine care il jigneste, chiar nu-i mai suport pe unii.
Ce sa fac? ce sa le spun?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este parerea lor.Tu vrei ca si altora sa le placa ceea ce iti place si tie? Nu se poate.

| AshuraElric a răspuns:

Nu te mai lauda ca-l placi (oricum nu e un motiv de lauda), unora le face placere sa tachineze persoanele de acest gen... daca vrei sa-l lase in pace pe Smiley nu-i mai bate la cap cu sentimentele pe care le ai pentru el.
Sunt multi care iti spun ca-l detesta, apoi se duc acasa si asculta piesele lui pe youtube.

| Musique a răspuns:

Cred că ar fi mai bine să nu te mai iei în gură cu lumea. Până la urmă, gusturile nu se discută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă ţi-ar jigni familia, aşa tare te ambalezi. Dacă ţie-ţi place de Smiley e treaba ta, iar dacă lor nu le place, bravo lor.

Nimeni nu este obligat să tacă sau să aibă aceleaşi opinii cu alţii. Fiecare e liber să aleagă.

| AndreeaaD a răspuns:

Sa-i lasi in pace.
Chiar daca nu e frumos din partea lor sa vorbeasca urat despre o persoana nu ai cum sa opresti asta.Fiecare are dreptul de a placea sau de a displacea pe cine vrea. Daca tu esti fana Smiley e treaba ta.Nu trebuie sa ii iei tot timpul apararea si sa te certi cu lumea.E ok sa il idolatrizezi, cred ca fiecare are un idol dar sa te certi cu lumea pe tema asta e prea mult.Nu toata lumea are aceleasi gusturi ca si tine.Accepta asta!

| Iwan a răspuns:

Asa este parerea lor. Nu pune la suflet nu merita. Trateaza-i cu indiferenta, arata-le ca nu iti pasa.Nu asculta de ei.