| Andreii002 a întrebat:

Ce intamplari amuzante ati avut in copilarie?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Imi amintesc ca ai mei parinti au trebuit sa plece de urgenta in partea Bacaului.
Imediat dupa ce au taiat porcu, m-au lasat la nasii mei de botez, eu am venit pe furis acasa, am spart geamu si am intrat in casa sa fur o bucatica de sorici cred ca aveam 6 ani laughing
-Eram in clasa a 10 a si am chiulit 4 fete cucuiete si ne-am dus la o colega. Am taiat o gaina, am facut friptura si am baut un paharel de visinata si o cana de must si dai panarama in liceulaughing ce a iesit numai eu stiu si scumpa noastra diriginta pe care am mintit-o zicandu-i ca am mancat ceva si era alterat de asta stam cu capu pe banca, dar un coleg de ciuda ca nu am vrut sa il luam cu noi, ne-a dat in primire si a strigat in clasa...tovarasa diriginta nu ascultati fetele, ele sunt matoalelaughing toata clasa a izbugnit in rasetelaughing apoi diriginta ne-a chemat si a hotarat...
Ce alegeti fetelor? nota scazuta la purtare? ori faceti munca patriotica in liceu 2 zile... obligat ca am ales varianta 2winking
A fost ceva ce imi amintesc cu drag mereu si astazi rad copilasii mei de isprava mamei lor happy
O frumoasa zi sa aihappy

25 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sunt jenante si amuzante in același timp, deci prefer sa le păstrez pentru mine momentan big grin

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Orice s-a impiedicat de ceva si a cazut in barba, ce-i asa hilar?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e nimic hilar in asta straight face

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Stiu,, madame, dar cine sa priceapa?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Scuza-mi scepticismul... sunt intr-o stare mai proasta. sad

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eh, uite ca eu sunt in toane bune si plin de entuziasm,, ne intelegem noi.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Cat de drăguțbatting eyelashes Imi place faptul ca reușim sa cădem de acord. happy
PS: nu ma supăr daca imi dai si mie din entuziasmul tau laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu cu ce mai raman? Si asta are o limita,, depinde de alt aspect/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Las' ca daca imi revin ti-l dau înapoi cu dobândă laughing
Hmm... Depinde de anumite "aspecte"? Si care ar fi acelea?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Dupa ce anume 'tipam' eu mai mereu?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Sursa ta de entuziasm e foarte deosebita. Adică, sper sa "va tina" rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Coyg

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Come on you gunners!
winking

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Asa sa fie/
The Arsenal!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ai un spirit de luptător, asta da!

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Un adevarat gladiator,, un caracter greu de doborat si un spirit care nu renunta niciodata!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Determinarea si ambiția ta sunt de remarcat.winking

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Apreciez, madame

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce imi spui "madame"? Ma face sa ma simt bătrână. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu esti deja carunta?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Ba da, absolut rolling on the floor si mai am si riduri de bătrânețe.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Voi femeile la batranete va metamorfozati incredibil/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor da, ma consolează gândul ca voi muri intr-o forma metamorfa.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mancata de viermi,, nu?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, de rozătoare laughing
Voi fi una cu natura. Pace, armonie si rozătoare laughing ce ți-ai putea dori mai mult?