| CuteCurly a întrebat:

No serus.
Deci, nouă ne-a dat la română temă să descriem un parc (să fie toamna, bla, bla, bla). Am făcut descrierea, dar am nevoie de un titlu şi nu-mi trece nimic prin cap. Vreau să fiu mai originală, nu vreau să-i dau un titlu gen "Parcul" cum cred că o să facă, colegii mei. Mă ajutaţi? Funda.

Răspuns Câştigător
| Kariin a răspuns:

Ultima zi de vara, Prima zi de Toamna, Haide sa vedem toamna cu alti ochii, Cum este toamna aici, Cum este intr-un parc, toamna, etc.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Fără teme aici. Marș.