| anonim_4396 a întrebat:

Nu am cu cine esi la plimbare si cam permanent stau in casa, ma simt obosita, ameteli, ce se intimpla cu mine? Cine ma poate ajuta sa depasesk aceasta stare?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stand in casa e plictisitor, o mica durere de cap e normal dar cand o sa lucrezi va fi diferent - in vara poti pleca la o ruda indepartata.

| Snejok a răspuns (pentru mgtow):

As pleca eu, cu mare placere dar nu am posibilitate

| Teddy_4958 a răspuns:

Poate esti drogata... thinking

| anonim_4396 explică (pentru Teddy_4958):

Nu e vorba de tine aici.

| Snejok a răspuns (pentru Teddy_4958):

Noobig grinnu folosesc droguri:p

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Daca nu ai ci cine iesi si esti din Bucuresti poate dai si tu un semn sa iesim in oras ca saptamana viitoare am mai liber si mi-ar placea sa ma mai plimb prin Bucuresti si chiar am nevoie cu cineva cu care sa ma plimb. Astept un mesaj pe facebook sau aici ca raspuns

| Snejok a răspuns (pentru MeConstantine):

Nooo, nu-s din Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Starea de oboseala si ametelile sint de la lipsa de aer si lipsa miscarii. Nu trebuie sa ai pe cineva pentru plimbari. Iesi singura. Eu ies zilnic mai mult de o ora. Ma prefac ca am treaba dar de fapt umblu pe strazi. Fiind si oras mare, pot sa schimb zona de plimbare. Duminica nu pot iesi. De asta lunea sint buimaca si ametita, cu capul greu. Iesi chiar si singura si va fi bine.

| Snejok a răspuns (pentru anonim_4396):

Am sa incerk, dar totusi nu prea imi place sa ma plimbu singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil corpul tău începe să ceară vitamine și energie. Poate îl soliciți prea mult intelectual și fizic, nealimentându-l. Cum vrei să se „simtă" o mașină căreia nu îi dai benzină, dar care ai pretenția să meargă?

Întâmplător, și eu trec prin același lucru. Cred că m-am îmbolnăvit, am făcut și febră ieri.

Nu contează, ieși si singură și încearcă să te gândești la ceva frumos, ceva să nu te solicite prea mult. Poate îți oxigenezi și creierul, nu de alta.

| Snejok a răspuns (pentru anonim_4396):

Corpul meu este indestulat cu vitaminetongue
cred ca problema nu-i in aceasta

| anonim_4396 explică (pentru Snejok):

Sau poate treci printr-o perioadă de plictiseală profundă.
Experimentează ceea ce nu ai făcut niciodată și ți-ai fi dorit. Caută un film nou, ceva...

| Etiene a răspuns:

Ca lumea sa nu te creada nebuna cape doamna cu gaina neagra la sub brat, ia-ti un catelus tovaras de plimbare; ai motiv de iesire, ai de alergat cu el (cu sau fara lesa), iti faci si prieteni care te pun sa-i cureti murdaria, samd

| Rape a răspuns:

Trebuie sa iei aer de aia ai stari de ameteli si esti obosita si fa si tu miscare
(scuze daca ti s-a parut ca am fost rautacioasa)

| ferdinando a răspuns:

Te doare capul ca nu ai ce face.