| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti ca cinematografia romaneasca incepe sa-si revina?

5 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Prefer sa vad un film din pat pe un TV FullHD de 81 cm diagonala, unde nu sunt si alti necunoscuti, iar daca vreau sa vad cu cineva, merg pe canapea in sufragerie. + din ce am vazut biletele mai sunt si scumpe.

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

15 lei nu cred ca e mult, sau 25 lei.

| LostInPark a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata imaginea filmului romanesc, cu imagini si cadre statice, scenarii cenusii, actori care nu-si lasa telefoanele inchise la filmari.Au un stil de a interpreta de zici ca tocmai i-a sunat detectivul de investigatii and "yes, your wife is with 10 black.". whatever.
N-o sa-si revina pentru ca e precum supa la plic din camin, iar cu prima ocazie ce-o ai la un restaurant, eviti supa, chiar daca e facuta de un chef.

Răspuns utilizator avertizat