| soby47 a întrebat:

Nu e cam ciudata vremea asta? iarna ba e cald apoi rece, cald rece si acum la inceput de luna mai a nins?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ai dreptate...
Acesta e rezultatul experimentelor pe care oamenii le fac cu scopul de a controla vremea...

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Aparent este anormal, însă datorită deplasării polilor, a poluării, a defrișărilor în masă, ne putem aștepta la orice dragă @Soby.
O zi cu zâmbet să ai!

| AnneMarri a răspuns:

Da, şi mie mi se pare ciudată şi enervantă. Acum ar fi trebui să port tricou şi pantaloni scurţi, nu haine de iarnă. angry

| ɹαℓυ a răspuns:

Da si mie mi se pare cam ciudata vremea.