| Quibblo a întrebat:

Sunt putin confuza, nu stiu cum sa impart funditele sa nu se supere nimeni, oricum toti care raspund la intrebarile mele primesc vot.Cum credeti ca e mai bine sa aleg cui sa dau fundita? Sa astept 2 -3 zile pana primesc mai multe raspunsuri la intrebare si eventual care raspuns are cele mai multe voturi de folositor sau inteligent(sau amuzant in cazut bancurilor) sa primeasca fundita? Voi de ce parere sunteti?

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

Ar trebui sa dai funda raspunsului care te-a ajutat cel mai mult si la ceilalti voturi ca un semn de multumire ca si-au pierdut putin timp ca sa te ajute.eu asa fac

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

ar trebui sa dai fundita celui/celei care te-a ajutat cel mai mult la problema ta