| paramore a întrebat:

Nu e o intrebare, vreau sa va povestesc ceva ca sa vedeti cat de departe poate ajunge prostia unei fetestraight facedeci, e vorba despre "matusa mea" cum se zice, ca na, traieste in concubinaj cu unchiul meu, ea e mai mik cu 2-3 luni ca mine, eu avand 18ani si ktva luni. v-am mai zis, in romania eram f. bune prietene, acum nu prea mai are ochi sa ma vada si e invidioasa rauoh go onin fine.acum intr-o seara au venit la noi in vizita, si au ramas sa manance, si asteptand mancarea eu m-am pus pe canapea, si unchiu-meu langa mine. ea imd s-a asezat la el in brate(asa face mereu d cat ori se pune langa mine)dar nu mi s-a parut nimic ciudat, na, e iubitul ei.si a venit vorba de "decolteu"laughingca eu il am mai mare si ea comenta pe seama asta, ca nu mi-ar sta bine cu bluze decoltate, bla bla blachatterboxsi eu i-am zis ca o sa imi iau o buza decoltata numai pentru eahee heesi unchiu-meu a zis:sa vedem! bineinteles in gluma. ea s-a inrosit la fata, l-a injurat si s-a pus intre noi 2, i-a pus si mana la ochiraised eyebrowsdeci am ramas fara cuvinte...am vrut sa-i zic ceva dar pur si simplu m-am simtit prost. ce parere aveti? sa-i spun ceva sau sa o las in pace data viitoare? aaa, si ink ceva.nici nu a mancat de draci si a stat in brate la el in loc sa stea pe scaun si dk unchiu-meu imi zicea ceva ea a inceput sa tipe la el ca sa se dea sa stea ea langa minestraight face

Răspuns Câştigător
| paula90 a răspuns:

Nu vreau sati jignesc rudele dar chiar e dusa rau matusa ta. dao naibii si nu-i trage atentia daca ii vei zice ceva te vei cobori la nivelul ei.deci treaba ei cu viata ei pentru ca nici unchiul tau nu va rezista mult cu ea. ea facundui astfel de scene

deci bafta multa

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu zic sa o ignori, daca ar fi stiut gradele de rudenie nu ar mai fi facut atatea scene,"matusica ta" este geloasa si daca tot nu o poti ignora, spune-i ca nu are rost sa se agite prea multbig grinBafta!

| DiDi a răspuns:

Mătuşa ta mi se pare mai mult o copila, decât o femeie. După câte ne-ai spus, am ajuns repede la concluzia că este o femeie posesivă, geloasă, dar încă nematurizată. A rămas din păcate la replica: " Ăsta-i al meu! Ce-i al meu, e doar al meu ". Tu, dovedeşte că eşti mai matură şi ignoră-i toate ieşirile de genul acesta, dovedeşte-i că se comportă imatur şi nici într-un caz nu trebuie să te simţi prost din cauza ei. Ai răbdare cu ea şi las-o să se maturizeze, se pare că mai nou, fetele sunt luate de neveste direct din scutece.

| remus a răspuns:

Interesant ce poate face canicula din uni oamenii, laughing rolling on the floor laughing

| stresu a răspuns:

Si unchiul tau nu ii face cate o terapie de inchis in beci din cand in cand?

| medgirl a răspuns:

Gelozie.si fara motive.cred ca ar trebui sa o lasi in pace, saraca are probleme grave cu... capul.scuze daca te-am jignit cumva prin asta, totusi e ruda ta, dar cred ca esti de acord, nu-i trage atentia, nu merita!

:*:*

| spaikizz a răspuns:

Nu ii zice nimic. Aia nu e femeie de vorbit cu ea!

| madagascar a răspuns:

E nebuna femeia, nu o baga in seama

| Nic0L a răspuns:

laughinge dusa rau. om mai gelos nu am vazut dar crede-ma si verisoara mea skumpa mia "furat" prietenul laughingdeci al ce te mai poti astepta in ziua de azi happy. :*:*:*:*:*

| nustiu_2803 a răspuns:

E o femeie proasta sau mai bine zis nebuna, Sfatuio sa se duca la psihiatru, sper ce el o va ajuta. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Matusa" ta dovedeste o imaturitate emotionala, dar si o nesiguranta izvorata in principal din diferenta de varsta dintre cei doi, dar si din diferenta de experienta de viata. De aici si scenele de gelozie...