| alinike2 a întrebat:

Azi am fost elev de serviciu pe scoala. La penultima ora am sta t cu 2 fete pe hol, nu prea le mai vazusem pana acum dar mai era si un coleg de al meu. Pana aici nimic anormal. La ultima ora deja se eliberasera cateva clase si am intrat asa intr-o clasa si iar am dat de fetele alea si am ramas cu ele in clasa. Mam pus pe o banca si a venit una dintre fete si s-a pus pe penunghii mei si mi-a zis sa o tin in brate si faze de astea dar apoi cealalta i-a zis sa se dea jos ca in orice clipa poate sa intre gagiisu dar ea nu, nu voia sa stea la mine apoi a venit colegul meu si s-a dat jos :@ Ea e a VII-a iar eu a VII-a dar e mai mare doar cu 2-3 luni ca mine. Prietenul ei e un netimtit sa spun asa. Pentru ca fata asta de care va vorbesc a stat o ora sa il astepte si el a plecat, a trecut pe langa ea fara sa o pupe macar sau sa o ia in brate. Asa ca un necunoscut. Legat de faza asta cu statu la mine in brate ar putea sa insemne ca ma place sau doar e curva si face misto de mine. Ajutati-ma cu cateva sfaturi ca de atunci tot am fluturi in stomac si nu pot sa ma mai gandesc la alt ceva decat la ea.

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Nu trebuie sa spui ca e neaparat curva pentru ca nu a facut nimic indecent(sa te sarute sau mai stiu eu ce,asta fac curvele) ea doar s-a asezat pur si simplu in bratele tale,te poate lua si drept amic,sau nu ai mai vazut amici care fac chestii de genul asta? poate vrea sa il faca gelos pe prietenul ei,vazand ca el o ignora vrea si ea sa ii arate ca nu ii pasa,desi doar ea stie ce e in sufletul ei,ce sa zic,,,nu stiu incearca sa te apropii de ea, dar ca amic si sa ii dai de inteles ca vrei sa fiti doar amici pentru ca la varsta asta se pot confunda foarte usor lucrurile si fiind amici o vei putea cunoaste mai bine ce fel de persoana e si ce ii place, ce nu,,, apoi cu timpul,,, stii si tu ca de la prietenie la dragoste e doar un pas
multa bafta

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca fata este cam tupeista si probabil cum a stat pe genunchii tai asa sta si la altii, nu cred ca ar trebui sa iti faci de lucru cu ea

| Zenithf a răspuns:

Ii si in gluma, si serios. Adica, dupa parerea mea, tine de tine si de ce miscare vei face daca ramane doar o gluma sau devine ceva mai interesant.
Poate ca merita sa incerci sa o salvezi, dar nu ai de unde sa stii pana nu incerci.

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i pace.

Dacă va vrea ceva de la tine, îți va da semne.

O zi placută îți doresc.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nici o fata serioasa nu procedeaza in felul acesta la prima intalnire. Unele, cand au o nemultumire legata de prietenul lor, cred ca astfel il fac pe acesta gelos.Nu e bine sa fi,, jucaria,, de care se foloseste pentru asta.Lasa fluturii sa zboare pe alte plaiuri.

| Morphines a răspuns:

Las-o in pace. Daca ea se "asociaza" cu toti grobienii, isi merita soarta. Pur si simplu isi facea de cap cu tine, isi batea joc, voind probabil sa-l faca gelos pe iubitul ei!winking

Răspuns utilizator avertizat
| tracicus a răspuns:

Daca fata accepta sa stea cu unul ca ala, probabil isi merita soarta, nu incerca sa o "salvezi" ca sigur te va dezamagii

| h3r a răspuns (pentru tracicus):

Bine punctat, ai uitat să menționezi doar că a stat și la coada lui.
Se afirmă ceea ce a zis el prima dată, ea fiind foarte mică însă își alege viitorul de pe acum, bravo ei.

| dariana17 a răspuns:

Daca iti place de ea priveste-o un timp din umbra ca sa zic asa, intereseaza pe la amici prieteni daca il place pe ala de sta cu ea, dar ai grija sa nu te arzi.s-ar putea sa fie cu 2 fete din ceea c explici tu