| pixeltinker a întrebat:

Nu îmi mai găsesc motivația, vreau sa ma apuc de niște lucruri și nu le fac pana la capăt, nu ma mai pot concentra, sunt neatenta și ma las dusa de gânduri.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca sa pui pe o foaie lucrurile la care vrei sa ajungi si pasii necesari. Vezi care sunt pasii si ce poti face in fiecare zi pentru a ajunge mai aproape de lucrurile pe care ti le doresti. Fa pentru fiecare zi o lista si adauga si din pasii pe care trebuie sa ii faci. O sa simti ca esti mai motivata vazand ca faci mici pasi spre ceea ce iti doresti.
Multa bafta in ceea ce iti propui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome to my world.

| Forneticugem a răspuns:

Ce ai pățit?

| Czechoslovakia a răspuns:

Asa si ce vrei sa-ti facem noi?