| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma lămurit nimeni cu răspunsul la o întrebare. Dacă opresc camerele pentru un timp de 20 minute, perioada cât sunt oprite mai inregistreaza sau nu?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Esti si marmota, in caz ca nu ti s-a mai spus.
Ai primit la intrebarea ailalta vreo 5 raspunsuri ok, printre care si de la mine, iar tu tot n-ai inteles.
Plus de asta, ti s-au pus intrebari, si n-ai raspuns.
Iar ca principiu de functionare, un televizor oprit mai afiseaza imagine? Un bec stins mai lumineaza? Un aragaz fara gaz mai gateste? O masina oprita mai merge?

| relian a răspuns:

Tu daca inchizi ochii 20 de minute mai vezi ceva laughing pui o intrebare de gradinita e mult spus.Naspa de tot, dar astia is oamenii, mergem tot in jos laughingca doara nom urca

| KobraKai a răspuns:

Daca sunt cuplate la un DVR sau NVR si il opresti, nu mai inregistreaza nimic.