| Exilee a întrebat:

NU ma pot abtine sa n-ascult melodia Stelei Enache. Imi aduce aminte de liceu, cat de placuti sunt acestia. Acestia sunt crema vietii fiecarui om. Este cineva clas aa 12-a? big grin AI vrea sa nu se termine niciodata?big grin

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu sunt clasa a XII-a (ma rog, am fost, din moment ce am terminat in urma cu o saptamana). Pentru mine, anii de liceu nu au fost chiar "momente de neuitat" si abia am asteptat sa se termine, inca din clasa a IX-a. Nu am intalnit pe nimeni cu care sa raman prieten dupa perioada liceului sau cu care sa am prea multe in comun, insa probabil ca sunt o exceptie. Am observat ca majoritatea considera anii de liceu o perioada frumoasa a vietii. Totul tine de cum priveste fiecare lucrurile.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu mai am 2 ani de liceu.
Tin minte ca la inceputul clasei a 9 a o profesoara ne-a spus "sa va bucurati de anii acestia de liceu pentru ca sunt cei mai frumosi si nici nu o sa simtiti ce repede trec" si intr-adevar au trecut foarte repede primii 2 si liceul e cea mai frumoasa perioada a vietii mele...chiar daca la inceput ma gandeam ce greu o sa fie, colegi, profesori noi...
Succes la bac!