| Marii a întrebat:

Nu mai pot da sms`uri. Pur si simplu nu se trimit! Ieri mergea. O prietena numai poate da de cand si-a bagat abonamentul, dar eu nu am bagat nimic. Ce s-a intamplat? (sunt pe cosmote)

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Exista sansa sa fi umblat in setarile telefonului si sa fi sters un nr de telefon ce facea legatura cu centrul de sms. Suna la Cosmote si poate iti trimit setarile, sau poate cauza e alta.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ia legatura cu cei de la Cosmote suna un operator si sigur iti vor rezolva problema daca este din retea daca este din telefon cauta in meniu si revino la setarile initiale ale telefonului.

| liljhon a răspuns:

Poate ai umblat la centru de mesaje ai acolo un nr pe care l-ai sters si din cauza aia nu poti sa trim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la setari mesaje si schimba nr de centre service cu un alt nr de pe o alta cartela de a ta din aceeasi retea tot de lasetari mesaje centre service pe care o ai si trebuie sa mearga, pentru ca s-a resetat nr ala