| Jolllllllllly a întrebat:

Nu mai pot! M-am saturat de atatea insulte! Cititi va rog:
Eu ma consideram o persoana frumoasa, ingrijita, dar din clasa a 5 a ma consider URATA cu spume. Si nu zic eu. Ci baietii.
Cand ies prin pauze toti zic Huaaa Cioara. Sau: mai urata ca dracu.
Mai e o c****a la noi in clasa cu care nu ma inteleg deloc si e cea mai slaba la invatatura ( 6.20 media) care toti baietii o plac.
Aud pe toti: Si ce esti ma asa frumoasa.
Dar are fata parca a calcat-o o masina (strivita) dar acum e invers eu ma cred urata si ea frumoasa, din moment ce toti remarca asta.
Intrebare: cum pot sa devin frumoasa asa ca ea?
FUNDA PLUS VOT!

Răspuns Câştigător
| ellaells a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui. De ce pui la suflet tot ce spun baietii aia? Nu ii baga in seama, ignora-i. Daca ii bagi in seama o sa le arati ca iti pasa ce zic despre tine...

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai bine ai deveni deşteaptă...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
adica ce are acea fata si ce nu ai tu? esti m ai creola? nu conteaza, nu trebuie sa faci pe placul nimanui, ai maini/picioare/vezi bine? fii multumita si nu pune la suflet..iti pare rau ca nu sar baietii pe tine? va veni si vremea ta stai calma
O zi frumoasa sa aihappy

| Trolli a răspuns:

Nu te intrebi de ce toata lumea fuge de tine?
Nu pentru ca esti urata, ci pentru ca nu stii sa te faci placuta.
Asa vorbesti tu in clasa a V-a?

| Fatamuntilor a răspuns:

Tine minte ce iti spun NU exista fete urate! Daca te ingrijesti (atentie aici nu intra inca machialul), esti curata tot timpul, parul ingrijit, haine curate( nu neaparat de firma ), ai o altitudine corecta.Nu trebuie mare lucru sa fii frumoasa.
Se spune ca frumusetea vine din interior.Trebuie sa ai sufetul bun.Chipul conteaza mai putin. Daca tu esti multumita de tine, restul conteaza mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat de urat vorbesti, nici nu mai conteaza daca esti urata sau frumoasa.

| DeFaqSapphire a răspuns:

Uite exista frumusete interioara si exterioara, deci poate baieti o plac pe acea fata doar pentru ca este cam prostuta sa zicem asa si o considera usuratica.Tu nu trebuie sa te indoiesti de tine insuti, si eu ma consideram urata, dar am realizat ca fiecare om e frumos in felul sau.Eu nu cred ca esti urata, chiar daca nu te vad.Eu iti recomand sa mergi in fata oglinzi si sa te intrebi daca esti urata sau frumoasa! O zi buna!happy