| ankka a întrebat:

Nu mi se deschide metinul de la ceva numit Start Patch de unde il iau si de care imi trebuie?crying

3 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Sterge metinul si downloadeaza-l din nou daca nici atunci nu merge fa o curatenie in pc folosind http://www.piriform.com/download ccleaner(oricum odata pe luna e recomandat sa cureti partea software) si downloadeaza un antivirus dintr-e Bitdefender si Kaspersky folosind trialul scaneaza computerul.
Daca nu detecteaza virusi sau alte chestii uita-te daca ai driverele instalate si upgradate.
Dar oricum primul pas sterge(Dezinstaleaza) fa o curatenie soft cu Ccleaner si reinstaleaza.
Succes, daca nu merge trimite pm.

| alexprimo a răspuns:

Intra unde ai instalat metin-ul si dechide cu metin2launch si iti merge.

| alexprimo a răspuns:

Intra unde ai instalat metin2, si deschide metin2launch si merge. Funda?