| CopilRasfatzat a întrebat:

Nu`mi spuneti ca sunt obsedata.

Vreau cartea lui Justin Bieber! love struck

cand apare in Romania? sau a aparut?

cei care nu sunt fani.sa se abtinawinking

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu a aparut in Romaniawinking
Poti sa ti-o comanzi de pe net, eu asa am facut.winking

| xjustfearless a răspuns:

Inca nu a aparut in Romania. Abia a aparut in Spania, cred ca noi mai avem de asteptat.

| Chrisz a răspuns:

Esti obsedata!

| DrDeath a răspuns:

Despre ce carte e vrorba?
Te rog scriemi si mie.Sunt baiat dar totusi il ador pe pustiul acela.
Sunt un pic invidios pe el deoarece este cu Selena Gomez dar il intelegwinking. Nu sa putut abtine...doar este o fata frumoasa.
Te rog spune-mi si mie despre cartea aceea... o comand pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti obsedata de justin bieber.doar ai o mica problema, numita obsesie pentru cinevawinking

Răspuns utilizator avertizat