| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu cât de ciudat va suna dar... Am cateva probleme in familie pe care nu le pot discuta cu nimeni cunoscut -nu sunt chestii grave, doar ca as vrea sa nu vorbesc cu prietenii sau familia- vreau doar sa ma mai descarc.
Daca mai e cineva in situatia mea, hai sa vorbim si sa ne mai relaxam, sa mai bârfim fara sa afecteze pe nimeni. Daca nu merge si ne simțim jenant incheiem totul fara explicatii. Trimiteti-mi mesaj in privat.
F 20 de ani. Sunt dispusa sa povestesc si sa ascult problemele voastre personale.

7 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Până una alta, poate ne spui de ce ai aşa slabă activitate aici pe site...

| pufulete22 a răspuns (pentru sabin89):

Intru pe TPU cand vreau sa rămân anonima si in general nu sunt activa pentru ca nu am timp liber si nici nu imi e de folos.

| SilentRain a răspuns:

Daca încep să povestesc, mi-e că o iei razna și la final de conversație te arunci pe geam

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Eu nu am probleme dar fratele tău este aicia la orice oră -_-

| pufulete22 a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Fara supărare, prefer sa vorbesc cu o femeie. Am uitat sa mentionez. happy

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru pufulete22):

Tu ști mai bine.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

îmi cer scuze doamna cu adevărat acum am văzut ca sunteți femeie m-am uitat la profil și acum am văzut am crezut ca sunteți un bărbat prima oară