| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce am de tot pun intebari stupide laughing In fine. Aseara am visat ca veneam de la scoala si nu stiu cum se face ca erau doar 3-4 colegi prin preajma laughing. Atat. In rest pustiu. Era urat afara.eeeh sa nu intram in detalii. Si am mers putin mai incolo in fata unui bloc ( parea pustiu si el ). Si am vazut un betiv dinasta laughing Si m-am speriat ( hai mahh ca m-am speriat ca avea un bat maree parca i-a crescut din cap -zau ca da laughing ). Si am vrut sa ma ascund in blocul ala pustiu. Dar din pacate nu am reusit laughing ca s-o pus bahh ala in fata mea si era sa ma loveasca cu batul ala laughing. Si m-a intrebat ceva de genul : " Cam pustiu pe aici nu? ". Si. nu stiu ce mi-a venit s-o fac si am spus " Da ". ( trebuia sa fug dar nu m-am gandit la momentul potrivit ). Si din nou nu stiu ce mi-a venit ca am spus -ca sa scap de el -ca mi-am uitat nu stiu ce la scoala laughing ( imi era frica fix atunci sa fug laughing ) Si m-am prefacut eu ca merg spre scoala si am observat ca ciudatu' ala ma urmararea. Sa fug acum? Nu. Si am ajuns in fata scolii. M-am oprit eu si ma trezesc ca ala vrea sa traverseze strada - cu mine - laughing Fix cu mine? Nu aveam ce sa fac... ( cum am spus imi era frica sa fug ) am trecut laughing ce idioata am fost laughing. Pe celalalt trotuoar o avut chef ala sa ma duca nu stiu unde vroia el laughing si ma trage, si ma trage si pana la urma strig dupa ajutor. Cica sa strig dupa ajutor cand strada era pustie laughing. Strig si strig si strig...si din cea mai mare fericire posibila m-am trezit. De ce? Pentru ca imi era frig. Normal ca am gasit plapuma - nu la picioare, dar nici pe mine- ci langa mine laughing si perna saraca. era sa cadaa laughing nu stiu cum m-am trezit cu ele asa dar in fine. Intrebarea e : E posibil sa se intample asta si in realitate? ( partea cu betivul, dar fara batul ala laughing ) Sper ca aveti timp sa o cititi pe toata.

2 răspunsuri:
| Adelyna_3827 a răspuns:

Nu cred! Astea sunt vise de noapte! Daca vrei sa nu ti s-e intample roaga-te la Dumnezeu big grin parerea mea! Daca esti credincioasa nimic nu se va lipii de tine! Fiindca Dumnezeu are grijawinking

| kyti a răspuns:

Se poate doar daca in orasul tau sunt multi alcolici si stai la scoala pana tarziu.