| anonima4all a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac pentru ca imi cade foarte mult par cand ma spal pe cap si cand ma piaptan.si pe deasupra fac si foarte multa matreata(coji). va rog ajutati-ma sa scap de problema asta. dati-mi sfaturi care sa aiba efect, ca nu mai suport.va rooog fm

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Si eu patesc la fel.Cica se regenereaza parul.Incearca sa'l porti mai mult impletit si pentru matreata pe mine m'a ajutat Garnier

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Draga mea du-te la un dermatolog nu mai sta asa el/ea va stii ce sa iti dea nu lua dupa cap. mai bine consulta un dermatolog va stii ce ai ce sa iti dea...mai ales caci iti cade foarte mult du-te nu mai sta.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna aceeasi problema am avut si eu, ma spal cu Head & Shoulders vad ca da randament.