| anonima4all a întrebat:

Nu stiu ce sa fac pentru ca imi cade foarte mult par cand ma spal pe cap si ma piaptan si am foarte multa matreata (coji)... da-ti-mi niste sfaturi impotriva caderii parului si impotriva matretii(cojilor) dar sa stiti ca au efect cu adevarat... ajutati-ma sa scap de problema asta, va rog fffm

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Hellooooooooooooo...de cate ori ai postat intrebarea asta?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si la mine era la fel, intr-un timp.Am mers la couafor si mi-a spus ca e ceva normal sa iti cada parul intr-un timp.Nu trebuie sa disperii.Matusa mea folosea un,, medicament''impotriva caderii parului, il intarea si nu avea matreata.Nu stiu cum se numea acel produs, caci ti-as fii spus bucuroasa.Toata lumea are matreata la un moment dat.Nu dispera!