| Mentaa a întrebat:

Nu stiu ce sa zic... Ce parere aveti despre cainii vagabonzi? Acum cateva zile, cand veneam de la scoala impreuna cu o colega :X ne-au fugarit niste caini fara stapan si am alergat prin tot cartierul, am sarit garduri.etc. Am sunat la hingheri si ni s-a spus ca adaposturile sunt full si eu nu prea sunt de acord cu eutanasierea. sad Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Tu esti de acord cu eutanasierea?
nu cred ca povestea pe care o zici e adevarata pentru ca un caine poate sa prinda imediat un om daca vrea, si nu cred ca ai luat aurul olimpic la saritul gardurilor(Poate borduri). daca le-ai da un os sau un colt de paine odata pe saptamana, o sa vezi ca nu mai ai probleme cu ei.
p.s. in drumul meu spre liceu, trec printr-o zona cu 2 haite de caini, mereu latra la mine si la alti oameni dar nu m-au muscat niciodata si nu cred ca e noroc.

| Mentaa explică:

Niku93, Poveste pe cre m scris-o chiar este adevarata.Si nu iti imagina ca erau garduri de inchisoare.de 4-5 metri, erau niste garduri de gradini cu flori de vreo 50 cm.Si nu, NU sunt de acord cu eutnsierea...scris si in text.